dolphin logo

Nahrávací studio

V dnešní době je plno projektů či interpretů, u kterých by stálo za to, aby se jejich tvorba rozšířila mezi posluchače. Studio se nachází v přírodě v malé vesnici, kde je možno načerpat sílu na nahrávání. Jako hudebník jsem ze zkušeností zjistil, co hudebníkům ve studiu a na podiích nejvíc pomáhá ke klidnému a pohodovému projevu. Je to POHODA a ta se skládá z maličkostí. A jsou-li tyto maličkosti všechny v pořádku, tak i celek a výsledek stojí za to. Proto Vám nabízím ve studiu i menší občerstvení (kafe, čaj, zákusky).

Hudební tvorba

Dolphin Sonic Studio je nahrávací studio hudebních nástrojů od kytar, houslí, bas až po tibetské mísy a všechny druhy perkusí. Studio je také vybavené na nahrávání zpěvů a malých sborů. 

Nahrávání audioknih

Jelikož je dnešní doba více uspěchaná, tak lidé rádi mají zvukové nahrávky svých oblíbených knih a textů ( poslech v autě, před spaním, u vaření:-) ).

Nahrávájí se mluvené texty – pohádek, moudrých starých knih a textů, či Vašich básniček a povídek. Prakticky cokoliv, co by si zasloužilo zvukovou podobu.

MIX – MASTERING Vašich nahraných stop

Ve studiu provádím mix (vylazení mezi jednotlivými nástroji Vašich nahraných stop) a MASTERING (finální úprava zvukové nahrávky).

Kontakty:

Dolní hluboká 505
Krásno, 357 31

Tel.: 776 032 995, 605 105 235

Email: info@studio-dolphin.cz

Sledujte nás: